Tattoo

Tak jako každá práce na tomto světě, má i tetování svá pravidla:

1) Tetuji v novém tetovacím studiu ŠARMING TATTOO v Eternia Smíchov v Nádražní ulici v Praze.

2) Jako každá umělkyně nejraději tetuji svou autorskou tvorbu, mám jí plné portfolio na Facebooku, Instagramu i k nahlédnutí ve studiu. Ponejvíce mě stylově baví dotwork, linowork, neotribe, tribe, blackwork, patterny (fraktály), trochu shadowing… na netradiční barevná dotworková zvířátka, květiny, mandaly a motivy doplněné patterny jste si u mě určitě u mě už zvykli. Tématicky fauna, flora, architektura, příroda, a v poslední době i lidé a komixové postavy . Však víte, že když ode mne tetování chcete, jde se dohodnout i na malé obměně toho, co si přinesete. Tetuji i předělávky tetování od jiných tatérů. Nicm. netetuji fotorealistiku, shadow portréty a oldschol/neschool jen občas, na vyžádání.

3) U tetování je potřeba si uvědomit , kde ho chcete na těle nosit (obvyklé – předloktí/ramena/hrudník/záda/zadeček/stehna). Některá zaměstnání dodnes netolerují viditelná tetování a tento dialog se zaměstnavatelem musíte podstoupit sami na vlastní triko. Já miluji tvůrčí činnost a tak vás kromě intimních genitálních partií potetuji všude, i na hlavě a konečcích prstů.

4) Na termín tetování se vždy platí vratná záloha 1000,- Kč. Ta je vratná po tetování, když se práce platí (prostě jen platíte o zálohu méně, jednoduché). Hodinová cena je u mě ve studiu je jako ve všech konvenčních pražských studiích 1500,-/Kč hod. Takže pak obr. 10×10 cm se může pohybovat okolo 4 tis. Opravy stojí obvyklou cenu, pokud je tetování na více sezení, může se stát, že doopravuji i tetuji v jednom. Opravu samostatného motivu můžete vyžádat zdarma pouze pokud jste dodrželi všechna pravidla a přesto se něco pokazilo, upozorňuji, že již i z fotek je poznat zanedbaná péče.

5) Pokud si objednáte vlastní motiv, po zaplacení zálohy vám ho zašlu nejpozději 3 dny před termínem ke konzultaci. Konzultovat lze např. Telefonicky: 773922588, mailem: tattoo.sarming@gmail.com a nebo na massangeru (i s videochatem).

6) Tetování se ruší nejpozději ve 12:00 den před tetováním. Nemoc, antibiotika, zlomeniny, to snad ne, to vám nepřeji, ale stane se, chápu. Protože záloha i termín tetování jsou závazné, je nutné o posouvání termínu komunikovat. Jinak pokud je vše v pořádku dávám vám den dopředu vědět.

7) Dealování drog si laskavě domluvte na jiný den, a drogy do studia nenoste. U mě je k dostání pouze kvalitní alkohol, šťáva, čaj, nebo káva.

8) Při tetování používám pouze certifikované barvy schválené hygienickými normami a při tetování používám přírodní bambucká másla (např. Bastart butter/ Ink Butter apod. – vazelínu NE). Na hojení používám hojicí folie Unistar/Suprasorb. Unistar doporučuji nesundavat 5 dní a jakékoli nejasnosti ihned komunikovat obvyklou cestou. K následné péči prodáváme ve studiu krémy či oleje Tattoo derm nebo bambucká másla Bastart butter (vegan ). Kůže se po tetování obnovuje až 3 týdny.

9) Respektujete-li tato pravidla, respektuji já vás a moc se těším na další shledání, tetování, rozmluvy i osobní vzájemné radosti.

Tetování se věnuji od r. 2014 čím dál intenzivněji :-)…